A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Одеська районна рада
Одеська область

Депутатський корпус

Алексейчук Лілія Олексіївна
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»


Альперсон Сергій Якович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Астанкевич Юлія Ігорівна
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Барвіненко Віталій Дмитрович
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Богаченко Наталія Валеріївна
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


Бойченко Іван Іванович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»


Васильченко Зоя Іванівна
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Вітко Ярослава Вікторівна
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


Возненко Леонід Валерійович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Волкова Інна Ігорівна
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Ворохаєв Олександр Анатолійович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Вугельман Павло Володимирович
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Граб Володимир Олександрович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»


Гудков Вадим Олегович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Даниленко Катерина Вікторівна
Одеська обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»


 

Дєордієва Світлана Михайлівна
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Домбровська Ольга Геннадіївна
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


Журавський Данило Юрійович
Одеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»


Іванкевич Анатолій Валерійович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Ісаченко Ніна Володимирівна
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «ПАРТІЯ ШАРІЯ»


Кальчев Віталій Федорович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Кіщун Руслан Олексійович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Кондратюк Сергій Анатолійович
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Кот Дмитро Геннадійович
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Кузик Оксана Валентинівна
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


Левчук Володимир Володимирович
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Липовська Світлана Олексіївна
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Ліхенко Ігор Станіславович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Льовочкіна Олена Олександрівна
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Магазинник Борис Вадимович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Макушин Олександр Михайлович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Марашлець Майя Іванівна
Одеська Обласна Організація  Політичної Партії «ПАРТІЯ ШАРІЯ»


Мкртичян Аркадій Мисакович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Муратова Ольга Дмитрівна
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Муртазін Олександр Іванович 
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Нагаткін Олег Миколайович
Одеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»


Наконечна Антоніна Леонідівна
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Новицька Лілія Михайлівна
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Новосадський Ігор Едуардович
Одеська обласна організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»


Огренчук Святослав Володимирович
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Орлов Микола Миколайович
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


Остапчук Галина Анатоліївна
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»


Плачков Харлампій Михайлович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Поправка Марія Олександрівна
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Рибалка Лада В’ячеславівна
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Самойленко Андрій Вікторович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Самойленко Наталія Іванівна
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Сауляк Руслан Володимирович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»


Семенов Олександр Федорович
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Середа Анна Олександрівна
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Сиротюк Руслан Миколайович
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


Сізоненко Сергій Вадимович
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


Стецюк Олексій Володимирович
Регіональна Організація Політичної Партії «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Тімченко Оксана Іванівна
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Ткачук Ігор Миколайович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «ЗА МАЙБУТНЄ»


Толстопятий Віталій Сергійович
Одеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»


Хачатрян Артур Робертович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Черноіваненко Олександр Вікторович
Одеська Обласна Організація  Політичної Партії  «ПАРТІЯ ШАРІЯ»


Чігідін Валерій Вікторович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Шандра Павло Олексійович
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


Шевченко Ігор Андрійович
Одеська Регіональна Організація Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»


Шестаков Андрій Іванович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Шпинарьов Дмитро Якович
Одеська Обласна Організація Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»


Шульц Валентина Вікторівна
Одеська Територіальна Організація Політичної Партії «Європейська Солідарність»


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора