A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Одеська районна рада
Одеська область

Постійні комісії

1. Постійна комісія з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

  1. Орлов Микола Миколайович — Голова постійної комісії
  2. Кондратюк Сергій Анатолійович — Заступник голови постійної комісії
  3. Альперсон Сергій Якович — Секретар постійної комісії
  4. Шандра Павло Олексійович 
  5. Тімченко Оксана Іванівна 
  6. Граб Володимир Олександрович 
  7. Даниленко Катерина Вікторівна  

2. Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

  1. Сиротюк Руслан Миколайович — Голова постійної комісії
  2. Толстопятий Віталій Сергійович — Заступник голови постійної комісії
  3. Кальчев Віталій Федорович — Секретар постійної комісії
  4. Шульц Валентина Вікторівна 
  5. Черноіваненко Олександр Вікторович 

3. Постійна комісія з питань управління майном спільної власності територіальних громад району

  1. Муратова Ольга Дмитрівна — Голова постійної комісії
  2. Поправка Марія Олександрівна — Заступниця голови постійної комісії
  3. Мкртичян Аркадій Мисакович — Секретар постійної комісії
  4. Сізоненко Сергій Вадимович 
  5. Плачков Харлампій Михайлович 
  6. Середа Анна Олександрівна 

4. Постійна комісія з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

  1. Нагаткін Олег Миколайович — Голова постійної комісії
  2. Бойченко Іван Іванович — Заступник голови постійної комісії
  3. Муртазін Олександр Іванович — Секретар постійної комісії
  4. Возненко Леонід Валерійович 
  5. Новицька Лілія Михайлівна 
  6. Самойленко Андрій Вікторович 

5. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

  1. Семенов Олександр Федорович — Голова постійної комісії
  2. Іванкевич Анатолій Валерійович — Заступник голови постійної комісії
  3. Наконечна Антоніна Леонідівна  — Секретарка постійної комісії
  4. Хачатрян Артур Робертович 

6. Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики

  1. Ворохаєв Олександр Анатолійович — Голова постійної комісії
  2. Васильченко Зоя Іванівна — Заступниця голови постійної комісії
  3. Домбровська Ольга Геннадіївна — Секретарка постійної комісії
  4. Кузик Оксана Валентинівна 
  5. Остапчук Галина Анатоліївна 
  6. Льовочкіна Олена Олександрівна 

7. Постійна комісія з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

  1. Шестаков Андрій Іванович — Голова постійної комісії
  2. Макушин Олександр Михайлович — Заступник голови постійної комісії
  3. Самойленко Наталія Іванівна — Секретарка постійної комісії

8. Постійна комісія з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

  1. Вітко Ярослава Вікторівна — Голова постійної комісії
  2. Марашлець Майя Іванівна — Заступниця голови постійної комісії
  3. Алексейчук Лілія Олексіївна — Секретарка постійної комісії
  4. Шпинарьов Дмитро Якович 
  5. Липовська Світлана Олексіївна 
  6. Кіщун Руслан Олексійович 
  7. Ісаченко Ніна Володимирівна 

9. Постійна комісія з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

  1. Огренчук Святослав Володимирович — Голова постійної комісії
  2. Рибалка Лада В’ячеславівна — Заступниця голови постійної комісії
  3. Новосадський Ігор Едуардович — Секретар постійної комісії
  4. Стецюк Олексій Володимирович 
  5. Сауляк Руслан Володимирович 
  6. Магазинник Борис Вадимович 

10. Постійна комісія з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

  1. Богаченко Наталія Валеріївна — Голова постійної комісії
  2. Ліхенко Ігор Станіславович — Заступник голови постійної комісії
  3. Чігідін Валерій Вікторович — Секретар постійної комісії

11. Постійна комісія з питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини

  1. Кот Дмитро Геннадійович — Голова постійної комісії
  2. Шевченко Ігор Андрійович — Заступник голови постійної комісії
  3. Гудков Вадим Олегович — Секретар постійної комісії
  4. Вугельман Павло Володимирович  

12. Постійна комісія з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

  1. Левчук Володимир Володимирович — Голова постійної комісії

13. Постійна комісія з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

  1. Журавський Данило Юрійович — Голова постійної комісії
  2. Ткачук Ігор Миколайович — Заступник голови постійної комісії
  3. Волкова Інна Ігорівна — Секретарка постійної комісії
  4. Астанкевич Юлія Ігорівна 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора