A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Одеська районна рада
Одеська область

Президія

Президія Одеської районної ради

Прізвище, ім'я та по батькові

Політична посада

Право голосу

1

Барвіненко Віталій Дмитрович

Голова районної ради

ухвальний

2

Дєордієва Світлана Михайлівна

Заступниця голови районної ради

ухвальний

3

Кондратюк Сергій Анатолійович

Голова депутатської фракції  «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ» в районній раді

ухвальний

4

Магазинник Борис Вадимович

Голова депутатської фракції "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" в районній раді

ухвальний

5

Нагаткін Олег Миколайович

Голова депутатської фракції "РАЗОМ" в районній раді; Голова постійної комісії з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою

ухвальний

6

Ткачук Ігор Миколайович

Голова депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» в районній раді

ухвальний

7

Шпинарьов Дмитро Якович

Голова депутатської фракції «СЛУГА НАРОДУ» в районній раді

ухвальний

8

Шульц Валентина Вікторівна

Голова депутатської фракції «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» в районній раді

ухвальний

9

Орлов Микола Миколайович

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

дорадчий

10

Сиротюк Руслан Миколайович

Голова постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу

дорадчий

11

Муратова Ольга Дмитрівна

Голова постійної комісії з питань управління майном спільної власності територіальних громад району

дорадчий

12

Семенов Олександр Федорович

Голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

дорадчий

13

Ворохаєв Олександр Анатолійович

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики

дорадчий

14

Шестаков Андрій Іванович

Голова постійної комісії з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

дорадчий

15

Вітко Ярослава Вікторівна

Голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму

дорадчий

16

Огренчук Святослав Володимирович

Голова постійної комісії з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією

дорадчий

17

Богаченко Наталія Валеріївна

Голова постійної комісії з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків

дорадчий

18

Кот Дмитро Геннадійович

Голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини

дорадчий

19

Левчук Володимир Володимирович

Голова постійної комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та гласності

дорадчий

20

Журавський Данило Юрійович

Голова постійної комісії з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва

дорадчий

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора